Автор: Lyudvik | Сентябрь 15, 2011

Християнський табір — 2011. Тячів


«І все, що тільки робите словом чи ділом, — усе робіть в Ім’я Господа Ісуса,
дякуючи через нього Богові й Отцеві» Колосянам 3,17

Слава нашому Богу, за благословенно проведений денний дитячий табір «Щасливія».

Табір проводився з 22 по 27 серпня, відвідало його 36 дітей нашого міста.
Програма «Подорож в країну Щасливія» являється євангелізаційною програмою для дітей віком 8-13років.Сюжет програми заключався в чудовій подорожі, яку дітки здійснювали разом з героїнею казки, Червоною Шапочкою. Щоб знайти найкращого Друга, вона відправляється в подорож. По дорозі вона потрапляє в різні життєві ситуації. Добре серце та поради героїв спектаклю і саме головне зустріч з Другом, і Його допомога помагають Червоній Шапочці подолати всі трудності.
На протязі тижня, ми ставили перед собою ціль, дати дітям не тільки відпочинок, але і допомогти їм, визначити для себе шкалу цінностей в житті. Старалися донести до їхніх сердець важливість послуху Богові і батькам. Навчити їх відрізняти корисне від шкідливого на основі Слова Божого. Старалися створити комфортні та затишні умови. Хотілося, щоб дітки відчули себе потрібними, важливими і захищеними. Бажалося, щоб після проведення табору все не скінчилося…. І тому, для нашої команди, було ціллю не тільки привести діток до Христа, але й допомогти їм, надалі приймати активну діяльність в житті нашої Церкви. І слава Богу, на недільне служіння після проведення табору, прийшло понад 75 відсотків дітей табору. Є нові дітки, які виявили бажання відвідувати і надалі Недільну Школу. Нажаль є серед них і такі, які б дуже хотіли продовжувати нашу подорож по сторінках Біблії, але їх не пускають батьки.
Хочеться подякувати всім, хто був задіяний в проведенню цього табору. Це був дійсно благословенно проведений час і все це, ми зробили разом з Вами.
Щира подяка нашій, помісній Церкві, яка дала своє благословення та приміщення Дома Молитви. Яка підтримувала нас в молитві і до проведення табору, і під час його проведення. Ми дійсно відчули силу Вашої молитви,та переконалися в правдивості слів «Багато молитви, багато сили!!!» Подяка нашим сестрам, які приклали зусилля, щоб кормити нас смачною їжею. Подяка тим, братам нашої Церкви, які приїжджали кожного дня в табір, й допомагали чим було потрібно.
Велика подяка Вам, брати та сестри, які підтримали цей табір матеріально, в цей не легкий і не стабільний час, який переживає наша держава. Без Ваших щирих пожертв, проведення табору було б не можливо. Завдяки Вам, ми змогли створити комфортні умови, хорошу кухню, та багато різних сюрпризів для дітей.
Це був чудово проведений час. В нашій пам’яті і в наших серцях назавжди залишаться дитячі посмішки, та їхні щирі очі!

Відповідальна за проведення табору

Цідор Наташа.

Реклама

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

w

Connecting to %s

Рубрики

%d такие блоггеры, как: